Rundę rewanżową czas zacząć...

Rundę rewanżową czas zacząć...

Runda wiosenna zbliża się wielkimi krokami, jeśli pandemia nie pokrzyżuje planów to już w najbliższy weekend rozpoczną się zmagania w toruńskiej A- klasie. Jednak przed pierwszym gwizdkiem wypada napisać kilka słów o tym jak przebiegały przygotowania do rozgrywek.

Najważniejszą informacją z okresu przygotowawczego jest to, że kadra Startu nie przeszła wielkich zmian. Doszło do powrotu dwóch zawodników, którzy kiedyś stanowili o sile pomarańczowej ekipy, czyli Krzysztofa Skotarka oraz Piotr Dembińskiego. Cieszymy się, że znowu jesteście z nami! Niestety w okresie przygotowawczym nie obyło się bez poważnej kontuzji, tej nabawił się będący wcześniej w doskonałej formie Damian Kondej. Życzymy Damianowi szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy, że wróci do nas w kolejnym sezonie. Poza tym większych sensacji kadrowych nie było, trenerem pozostał Marcin Zawadzki, kapitanem Bartosz Drewka, a solidnym rezerwowym Paweł Delimata :)

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej rozegraliśmy kilka wartościowych sparingów, w których wynik nie był najważniejszą kwestią. Ważniejsze było to, że w kilku z nich udało nam się zaprezentować naprawdę przyzwoity futbol i liczymy na to samo w meczach o mistrzostwo A- klasy. Jeśli uda nam się utrzymać poziom z meczu z LZS-em Dąbrowa Chełmińska czy Czarnymi Wierzchosławice, to z pewnością punktów w ligowej tabeli będzie przybywać.

A pierwszy mecz, choć według terminarza wyjazdowy, rozegramy na boisku przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu. Rywalem w tym spotkaniu będzie STS Zamek Bierzgłowski, czyli ekipa nam dobrze znana, z którą mierzyliśmy się kilkakrotnie. W pierwszej rundzie mecz pomiędzy Startem i Zamkiem zakończył się sprawiedliwym remisem. Jak będzie tym razem dowiemy się w niedzielne popołudnie. Początek meczu o godzinie 16.00, trzymajcie za nas kciuki, a my damy z siebie wszystko na boisku.

aut.: Kapitan Planeta

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości