Start Mistrzem. Wygrywamy ligę, przegrywamy z wirusem...

W dniu wczorajszym Polski Związek Piłki Nożnej postanowił, że "...rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane."*

Niestety, bardzo chcielibyśmy kontynuować ten wspaniały dla nas sezon na boisku, ale nie będzie to możliwe ze względu na ograniczenia wynikające z walki z epidemią. Kończymy więc sezon 2019/20 z kompletem zwycięstw. W dalszej części komunikatu PZPN czytamy: 

"Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych."

Oznacza to zatem, że nowy sezon, który mamy nadzieje zacznie się już zgodnie z planem, rozpoczniemy od odebrania pucharu za Mistrzostwo Ligi i rozegramy w A - klasie!

W tym miejscu należą się słowa wdzięczności dla tych, bez których ten sukces na pewno osiągnąć byłoby duużo trudniej. Trenerowi Januszowi Rybszlegerowi, Sponsorom: Kollegium Jagiellońskie - Toruńska Szkoła Wyższa, Champion - Gym & Fitnes, 7Play oraz Gminie Miasta Torunia, wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali Klub w rozgrywkach seniorów na czele z Kapitanem drużyny Bartkiem Drewką.

My natomiast obiecujemy, że mimo niezwykle trudnej sytuacji spowodowanej epidemią zrobimy wszystko, by drużyna do rozgrywek o mistrzostwo A - klasy była możliwie dobrze przygotowana zarówno sportowo, jak i organizacyjnie, by mogła cieszyć wszystkich swoich sympatyków podobną formą, jak ta w sezonie 2019/20.


żrodło: KPZPN.pl