Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Flisak Złotoria
4:1
Gwiazda Starogród
Błękitni Podwiesk
2:3
STS Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin
1:1
Wojownik Wabcz
Cyklon Kończewice
2:1
Pogrom Zbójno
Start MENTZEN Toruń
1:2
LZS Bobrowo
LZS Świedziebnia
4:1
Legia Chełmża
Gol Brodnica
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
- : -
LZS Świedziebnia
STS Zamek Bierzgłowski
2:3
Gol Brodnica
Węgrowianka Węgrowo
0:6
Flisak Złotoria
Gwiazda Starogród
4:0
Start MENTZEN Toruń
LZS Bobrowo
0:2
Cyklon Kończewice
Wojownik Wabcz
2:0
Pogrom Zbójno
Legia Chełmża
2:1
Błękitni Podwiesk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
3:1
LZS Bobrowo
Flisak Złotoria
0:0
STS Zamek Bierzgłowski
Błękitni Podwiesk
1:4
Piast Łasin
Cyklon Kończewice
0:4
Gwiazda Starogród
Start MENTZEN Toruń
5:3
Węgrowianka Węgrowo
LZS Świedziebnia
1:0
Wojownik Wabcz
Gol Brodnica
4:2
Legia Chełmża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
3:5
Gol Brodnica
STS Zamek Bierzgłowski
3:0
Start MENTZEN Toruń
Węgrowianka Węgrowo
3:6
Cyklon Kończewice
LZS Świedziebnia
5:2
Błękitni Podwiesk
Gwiazda Starogród
1:2
Pogrom Zbójno
Wojownik Wabcz
3:3
LZS Bobrowo
Legia Chełmża
1:4
Flisak Złotoria
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
4:2
Węgrowianka Węgrowo
Flisak Złotoria
6:0
Piast Łasin
Błękitni Podwiesk
1:0
Wojownik Wabcz
Cyklon Kończewice
6:1
STS Zamek Bierzgłowski
Start MENTZEN Toruń
2:1
Legia Chełmża
LZS Bobrowo
1:0
Gwiazda Starogród
Gol Brodnica
3:1
LZS Świedziebnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Podwiesk
1:6
Gol Brodnica
Piast Łasin
6:5
Start MENTZEN Toruń
STS Zamek Bierzgłowski
1:2
Pogrom Zbójno
Węgrowianka Węgrowo
1:2
LZS Bobrowo
LZS Świedziebnia
3:2
Flisak Złotoria
Wojownik Wabcz
2:5
Gwiazda Starogród
Legia Chełmża
0:3
Cyklon Kończewice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
- : -
Legia Chełmża
Flisak Złotoria
- : -
Błękitni Podwiesk
Cyklon Kończewice
- : -
Piast Łasin
Start MENTZEN Toruń
- : -
LZS Świedziebnia
Gwiazda Starogród
- : -
Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo
- : -
STS Zamek Bierzgłowski
Gol Brodnica
- : -
Wojownik Wabcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Podwiesk
- : -
Start MENTZEN Toruń
Piast Łasin
- : -
Pogrom Zbójno
STS Zamek Bierzgłowski
- : -
Gwiazda Starogród
LZS Świedziebnia
- : -
Cyklon Kończewice
Wojownik Wabcz
- : -
Węgrowianka Węgrowo
Legia Chełmża
- : -
LZS Bobrowo
Gol Brodnica
- : -
Flisak Złotoria
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości