Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
0:1
KS Stal Grudziądz
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:1
KP Wisła Grudziądz
Start Toruń
2:2
STS Zamek Bierzgłowski
Victoria Lisewo
5:3
Unislavia Unisław
Węgrowianka Węgrowo
4:3
Pogrom Zbójno
LZS Świedziebnia
0:2
Błękitni Podwiesk
LZS Bobrowo
1:0
Orzeł Głogowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
5:0
LZS Świedziebnia
Orzeł Głogowo
4:0
Victoria Lisewo
Błękitni Podwiesk
0:2
Drwęca Golub-Dobrzyń
Piast Łasin
1:7
Start Toruń
STS Zamek Bierzgłowski
6:2
LZS Bobrowo
KS Stal Grudziądz
0:0
KP Wisła Grudziądz
Unislavia Unisław
3:4
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Golub-Dobrzyń
2:0
Pogrom Zbójno
Start Toruń
1:0
KS Stal Grudziądz
Victoria Lisewo
6:3
STS Zamek Bierzgłowski
Węgrowianka Węgrowo
3:2
Orzeł Głogowo
LZS Świedziebnia
1:3
Unislavia Unisław
LZS Bobrowo
3:2
Piast Łasin
KP Wisła Grudziądz
3:1
Błękitni Podwiesk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
2:2
KP Wisła Grudziądz
Orzeł Głogowo
2:2
LZS Świedziebnia
Piast Łasin
0:2
Victoria Lisewo
STS Zamek Bierzgłowski
3:0
Węgrowianka Węgrowo
KS Stal Grudziądz
0:1
Błękitni Podwiesk
Start Toruń
6:1
LZS Bobrowo
Unislavia Unisław
3:6
Drwęca Golub-Dobrzyń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Podwiesk
5:1
Pogrom Zbójno
Drwęca Golub-Dobrzyń
4:0
Orzeł Głogowo
Victoria Lisewo
5:1
Start Toruń
Węgrowianka Węgrowo
4:1
Piast Łasin
Unislavia Unisław
3:0
KP Wisła Grudziądz
LZS Świedziebnia
2:1
STS Zamek Bierzgłowski
LZS Bobrowo
3:1
KS Stal Grudziądz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Głogowo
1:1
KP Wisła Grudziądz
Piast Łasin
2:3
LZS Świedziebnia
STS Zamek Bierzgłowski
5:7
Drwęca Golub-Dobrzyń
KS Stal Grudziądz
3:0*
Pogrom Zbójno
Start Toruń
1:3
Węgrowianka Węgrowo
Unislavia Unisław
3:0*
Błękitni Podwiesk
LZS Bobrowo
0:3
Victoria Lisewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
1:2
Unislavia Unisław
Błękitni Podwiesk
6:0
Orzeł Głogowo
Drwęca Golub-Dobrzyń
5:0
Piast Łasin
Victoria Lisewo
2:1
KS Stal Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo
0:0
LZS Bobrowo
LZS Świedziebnia
3:1
Start Toruń
KP Wisła Grudziądz
6:2
STS Zamek Bierzgłowski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Głogowo
0:1
Pogrom Zbójno
Piast Łasin
1:2
KP Wisła Grudziądz
STS Zamek Bierzgłowski
2:3
Błękitni Podwiesk
Start Toruń
3:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Victoria Lisewo
5:1
Węgrowianka Węgrowo
Unislavia Unisław
0:1
KS Stal Grudziądz
LZS Bobrowo
1:0
LZS Świedziebnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
4:1
STS Zamek Bierzgłowski
Błękitni Podwiesk
4:2
Piast Łasin
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:0
LZS Bobrowo
KS Stal Grudziądz
2:5
Węgrowianka Węgrowo
Unislavia Unisław
4:1
Orzeł Głogowo
LZS Świedziebnia
1:3
Victoria Lisewo
KP Wisła Grudziądz
2:1
Start Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
0:7
Pogrom Zbójno
STS Zamek Bierzgłowski
3:1
Unislavia Unisław
KS Stal Grudziądz
0:0
Orzeł Głogowo
Start Toruń
1:6
Błękitni Podwiesk
Victoria Lisewo
6:1
Drwęca Golub-Dobrzyń
Węgrowianka Węgrowo
1:2
LZS Świedziebnia
LZS Bobrowo
1:0
KP Wisła Grudziądz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
1:1
Start Toruń
Orzeł Głogowo
4:0
STS Zamek Bierzgłowski
Błękitni Podwiesk
2:2
LZS Bobrowo
Drwęca Golub-Dobrzyń
0:3
Węgrowianka Węgrowo
Unislavia Unisław
- : -
Piast Łasin
LZS Świedziebnia
0:2
KS Stal Grudziądz
KP Wisła Grudziądz
3:1
Victoria Lisewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łasin
0:1
Orzeł Głogowo
KS Stal Grudziądz
1:1
STS Zamek Bierzgłowski
Start Toruń
7:4
Unislavia Unisław
Victoria Lisewo
0:2
Błękitni Podwiesk
Węgrowianka Węgrowo
3:3
KP Wisła Grudziądz
LZS Świedziebnia
2:4
Drwęca Golub-Dobrzyń
LZS Bobrowo
0:3
Pogrom Zbójno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogrom Zbójno
1:2
Victoria Lisewo
Orzeł Głogowo
2:0
Start Toruń
Błękitni Podwiesk
5:1
Węgrowianka Węgrowo
Drwęca Golub-Dobrzyń
1:2
KS Stal Grudziądz
STS Zamek Bierzgłowski
5:2
Piast Łasin
Unislavia Unisław
3:0
LZS Bobrowo
KP Wisła Grudziądz
5:2
LZS Świedziebnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości